Jak pracujemy

Filmowanie i fotografowanie przez MadVideo.pl

Pierwszym krokiem jest rozmowa z Wami na temat Waszych oczekiwań co do filmu i zdjęć, struktury oraz zawartości poszczególnych scen, które chcielibyście ująć. Każdy ślub jest inny, dlatego staramy się być bardzo elastyczni i kreatywni podczas tworzenia tej szczególnej pamiątki. Tak jak ślub w stylu rustykalnym będzie wymagał innego podejścia, niż ślub tradycyjny, tak i ślub cywilny znacząco różni się od kościelnego. Pamiętajcie, że jesteśmy wrogiem tandety, nudy oraz kiczu z lat 90′! Sztuczne gołębie, dziwne efekty wizualne oraz żenująca muzyka- tego w Mad Digital Studio nie uświadczycie!

Drugim krokiem jest przyjazd w dniu wesela w ustalone miejsce. Dla Waszego komfortu poświęcamy Wam cały dzień od rana do późnej nocy. Nie pospieszamy, nie ustawiamy, nie stresujemy. Chcemy, aby ten dzień był dla Was wyjątkowy, dlatego postaramy się cały proces filmowania i fotografii przeprowadzić jak najdyskretniej. To Wy, a nie obsługa imprezy, macie być centrum uwagi. Jesteśmy z Wami począwszy od przygotowań, aż do końca oczepin- odjeżdżamy dopiero gdy mamy pewność, że ujęte zostały wszystkie najważniejsze sceny ze ślubu i wesela.

Kolejnym ważnym krokiem jest montaż i obróbka graficzna w profesjonalnych programach graficznych. Kolory, kontrast, naświetlenie i inne ważne parametry zostają tak dopasowane, aby całość miała tak zwany „film look” (ang. profesjonalny filmowy wygląd). Nasza w tym głowa, aby zrobić dynamiczną i ciekawą pamiątkę! Całość trwa maksymalnie do 12 tygodni, jednak w 90% przypadków jest to znacznie krócej.

I GOTOWE! Teraz wysyłamy Wam materiał do zatwierdzenia. Możecie go obejrzeć online na specjalnej platformie. Jeśli podoba się- oddajemy pełną wersję zapisaną w pełnej rozdzielczości na nośniku cyfrowym.

Sprawdź wolne terminy

Kliknij